پیشینه شرکت

Oggioni S.a.s در سال 1996 تأسیس شد. با توجه به تجربه اندوزی چندین ساله در زمینه کسب اطلاعات، اطلاعات توزیع شده و تشخیص میدان در کاربرد صنعتی، این شرکت به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرجع اصلی در بازار تشخیص آتش و گاز است.
تحولات مداوم به ما اجازه داده اند که یکی از تامین کنندگان اصلی آشکارسازهای گاز سمی، مواد منفجره، آشکارسازهای حرارتی الکترونیکی و همچنین ماژول های دریافت اطلاعات، عرضه محصولات مهم داخلی و بین المللی، محصولات خاص برای بخش‌های ایمنی و نظارت بر محیط زیست باشیم.

تنها یک هدف، رضایت مشتری

Research

پشتیبانی

پشتیبانی فنی مداوم و خدمات پس از فروش مشتریان
Brand Identity

نیازها

سیستم‌های استاندارد و سفارشی با توجه به مشخصات مشتریان
Advertisement

استاندارد

تجهیزات برای استفاده حرفه‌ای، با مشخصات فنی بالا مطابق با استانداردهای اروپا
Consulting

قیمت

قیمت‌های رقابتی و متناسب با بازار مصرف داخلی

در حال حاضر Oggioni S.a.s در تحقیق و توسعه فنآوری‌های جدید سخت افزار و نرم افزار در ارتباط با موسسات دانشگاهی به منظور تحقق محصولات و سیستم‌های رقابتی جدیدی که قادر به تضمین مشتریان استاندارد ایمن‌تر نسبت به کیفیت رقابتی رقابتی است، مشغول به کار است. با تلاش‌های و پیگیری‌های مضاعف توانستیم تا نمایندگی شرکت " Oggioni S.a.s " را در ایران به ثبت برسانیم و به عرضه محصولات و تجربیات این شرکت در داخل کشور بپردازیم. حال مفتخریم که از دستآوردهای این مجموعه در داخل کشور استفاده شود. این نقطه‌ی اتکایی برای پویایی بیشتر و خدمات بهتر ماست.

مشاوره


با بهره گیری از تجربیات چندین ساله شرکت " Oggioni S.a.s" و البته شناخت بازار داخلی به ارایه انواع مشاوره فنی و تخصصی به شرکت‌ها و صنایع حاضر هستیم. برای موارد بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره

اهداف


عمده هدف شرکت عرضه محصولات با کیفیت و دقیق با قیمت مناسب و جهانی است؛ با توجه به رویکردهای اجتماعی جهانی در برابر ایران واضح است که برخی وارد کنندگان کالا ترغیب به سو استفاده از بازار مصرف شوند، اما سعی ما بر آن است که محصولات مناسب با قیمت مطلوب در اختیار بازار قرار دهیم.

OGGIONI در ایران


با تلاش‌های و پیگیری‌های مضاعف توانستیم تا نمایندگی شرکت " Oggioni S.a.s " را در ایران به ثبت برسانیم و به عرضه محصولات و تجربیات این شرکت در داخل کشور بپردازیم. حال مفتخریم که از دستآوردهای این مجموعه در داخل کشور استفاده شود. این نقطه‌ی اتکایی برای پویایی بیشتر و خدمات بهتر ماست.